Dołącz do naszej społeczności i pobierz prezent. 

Dołącz do naszej społeczności i pobierz prezent. 

Zgodnie z tzw. RODO, czyli Ogólnym Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., a dokładnie jego artykułem 13 ust. 1 i 2, powinnam powiadomić Cię o Twoich prawach.
Zapoznaj się proszę z nimi poniżej:
 • Administratorem Twoich danych osobowych jest Małgorzata A. Szwed, reprezentująca markę Kobiety Sukcesu.
 • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki najnowszych informacji, które mogą Cię zainteresować, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych czy szkoleń, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi. Jeśli ich nie podasz, nie będę mogła wysyłać do Ciebie wiadomości, ani innych produktów blogowych.
 • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z listy, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z moich usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
 • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawca usługi poczty elektronicznej, dostawca usługi dystrybucji informacji.
 • Twoje dane będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield [sprawdź to tutaj: www.privacyshield.gov/participant_search.]
 • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
 • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
 • Twoje dane będą przechowywane przez okres 5 lat.
 • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych odbywa się poprzez – e-mail: sukcesjestkobieta@gmail.com, Tel.+44 78944 35 947.
 • Twoje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
Zautomatyzowanie danych będzie odbywać się na zasadach systemu do wysyłki newsletterów, jak MailChimp. czy MailerLite. Konsekwencją tego będzie dopasowanie treści do Twoich zainteresowań.  
Będzie mi miło jeśli po lekturze  tego tekstu zechcesz zapisać się do mnie na listę! Dziękuję!
Prezent już na Ciebie czeka!Pewnego dnia, za górami, za lasami, w dalekiej krainie, gdzie nie było już prawie rdzennych mieszkańców, powstała firma.
Nietuzinkowa, bo bazująca na wartościach. Kochająca klientów jak ludzi, propagująca etyczny marketing i w dodatku mieszkały w niej jednorożce.
Nie było by w nic dziwnego, gdyby nie fakt, że każdy wierzył, że marketing to ściema, że manipulacja i że pomaganie ludziom jest niemodne.
Choć rodziła się w bólach, dniami i nocami, przychodząc na świat wiedziała, że jest długo oczekiwanym dzieckiem.
Niestety, żeby się rozwijać potrzebowała jednorożca. A ten nie przychodził, nie mogła go znaleźć...

Tak mógłby wyglądać początek naszej historii...

A jak zaczniesz swoją?
To dla ciebie!

STORYTELLING- Poradnik nowoczesnego hodowcy jednorożców

Wpisując się na listę, zgadzasz się na warunki opisane w POLITYCE PRYWATNOŚCI.
 
* Wskazuje wymagane pola
Email Marketing Powered by MailChimp